Zarząd spółki

 • Cezary Ziarkowski

  Prezes Zarządu

  Związany z polskim rynkiem kapitałowym od początku jego reaktywowania tj. od roku 1991. W latach 90-tych piastował stanowiska związane z analizowaniem rynków kapitałowych oraz z zarządzaniem aktywami. Odbył szereg praktyk w takich podmiotach jak Merrill Lynch, Commerzbank czy Rothschild. Organizował z sukcesem działy sprzedaży w podmiotach z różnych obszarów gospodarki, począwszy od spółek handlu zagranicznego, poprzez sektor edukacji, a skończywszy na ubezpieczeniach. Współtworzył powstanie szeregu przedsięwzięć z obszaru Internetu, również z wykorzystaniem środków unijnych.

 • Tomasz Tyliński

  Wiceprezes Zarządu

  Tomasz Tyliński posiada wieloletnie doświadczenie z zakresie budowania od podstaw spółek i zarządzania spółkami w różnych branżach, realizujących projekty z wykorzystaniem innowacyjnych technologicznie rozwiązań.

  W latach 1986 – 1992 studiował na Politechnice Poznańskiej na kierunku Informatyka, specjalność: Systemy Komputerowe Ogólnego Przeznaczenia (SKOP).

  W latach 1991 – 1996 działalność w spółce Studio Scan – wspólnik odpowiedzialny za zorganizowanie finansowania pierwszego w Europie Środkowej studia montażu elektronicznego opartego na technologii Crosfield, w formie finansowania cross border (w roku 1992).

  Od 1997 r. do 2015 roku– T2 INVESTMENT S.A. (wcześniej Technopark 2 S.A.) założyciel i Prezes Zarządu.

  Od 2003 r. – Prezes Zarządu MOONROCK ENTERPRISE S.A. (wcześniej BLUMERANG S.A.)

  Od 2009 r. – 2014r. – Prezes Zarządu BLU ASSET MANAGEMENT Sp. z o.o.

  Od 2007 r. – Członek Zarządu Wielkopolskiego Związku Pracodawców Prywatnych.